DREVOCEDULE.CZ – dřevěné reklamní cedule pro Váš penzion či chalupu

CAM frézování na stroji vlastní výroby

Rychlá navigace:

Stavba frézky

Původně k modelářským účelům jsem si v roce 2013 s pomocí webových zdrojů navrhnul a realizoval portálovou CNC frézku. Velikost opracovatelné plochy je cca 80 x 80 cm.
Frézku používám zejména pro tzv. V-carving – frézování nápisů a grafiky do dřeva, rastrové frézování reliéfů a 3D modelů a map, dále klasické 2D vyfrézování písmen z deskových materiálů, frézování reklamních hliníkovo-plastových sendvičových desek typu Dibond apod.
Díky adaptéru pro tavný drát mohu vyřezávat písmena z pěnových materiálů – polystyrénu, polypropylénu apod.
K reklamním typům produktů patří tzv. plovoucí písmo – grafika frézovaná do plexiskla, která vystupuje plasticky po prosvícení RGB LED páskem; CNC frézku lze využít i k výrobě předloh pro výrobu forem, např. betonových dekorací, svíček apod.

 

 

Dřevěné cedule

Dřevěné reklamní cedule velkoplošné i malé, do interiéru i exteriéru, propagační cedule, dřevěné vývěsní štíty, dřevěné restaurační cedule, dřevěné orientační cedule, cedule pro penzion, hotelové cedule, horské cedule, lesní cedule, lesní značení, lesní tabulky, turistické cedule, turistické značení, venkovské cedule a reliéfy, hotelové klíčenky, dřevěné klíčenky, psí cedulky, tužkovníky, stojánky na vizitky, dřevěné medaile a trofeje, ukazatele, dřevěné směrovky, dřevěné směrové cedule, dubové cedule, smrkové cedule, cedule z borovice, modřínové cedule, bukové cedule, olšové cedule, jasanové cedule…

Dřevěná cedule XXL
Modřínová cedule XXL drevocedule.cz
Vývěsní štít
Vývěsní štít drevocedule.cz

 

Sendvičové panely

Výrobky z hliníkového sendviče (tzv. bond panelu) (např. Dibond, Microbond, Portaflex, ACP, Dilite, Alucobond, Hylite, Kapa, Skybond, Omnibond, Debond a dalších).
Efektní prosvícení nabízí obyčejná cuprextitová destička, kdy po odfrézování měděné vrstvy je laminátový podklad v protisvětle průsvitný.

Plovoucí písmo

Výrobky z plexiskla.
Podsvícení RGB LED pásky s možností dálkového nastavení nejrůznějších barev, intenzit světla a světelných efektů dodá vyfrézovanému nápisu či logu život.

Ideální pro dárkové, dekorační reklamní a propagační předměty pro Vaši kancelář a pro Vaše nejvzácnější klienty!

 

Plastické písmo z polystyrénu, styroduru a dalších pěnových materiálů

Plastické písmo – plastická písmena z extrudovaného či tvrzeného polystyrenu.

 

3D mapy, plastické mapy

Frézujeme 3D mapy vybrané oblasti z různých materiálů – nejvhodnější je dřevo, MDF nebo jiné jemně vláknité desky, EPS – Styrodur a jiné podobné extrudované polystyreny. Stupeň koncové úpravy podle dohody – buďto jen reliéf, nebo základní barevná úprava (na fotkách níže), nebo včetně popisků, rámu apod.