DREVOCEDULE.CZ – dřevěné reklamní cedule pro Váš penzion či chalupu

CAM frézování na stroji vlastní výroby

Rychlý kontakt E-mailem

Rychlá navigace:

Stavba frézky

Původně k modelářským účelům jsem si v roce 2013 s pomocí webových zdrojů navrhnul a realizoval portálovou CNC frézku. Velikost opracovatelné plochy je cca 80 x 80 cm.
Frézku používám zejména pro tzv. V-carving – frézování nápisů a grafiky do dřeva, rastrové frézování reliéfů a 3D modelů a map, dále klasické 2D vyfrézování písmen z deskových materiálů, frézování reklamních hliníkovo-plastových sendvičových desek typu Dibond apod.
Díky adaptéru pro tavný drát mohu vyřezávat písmena z pěnových materiálů – polystyrénu, polypropylénu apod.
K reklamním typům produktů patří tzv. plovoucí písmo – grafika frézovaná do plexiskla, která vystupuje plasticky po prosvícení RGB LED páskem; CNC frézku lze využít i k výrobě předloh pro výrobu forem, např. betonových dekorací, svíček apod.

 

 

Dřevěné cedule

Dřevěné reklamní cedule velkoplošné i malé, do interiéru i exteriéru, výroba dřevěných cedulí na míru, dřevěné cedule s nápisy, dřevěné výřezy, propagační cedule, dřevěné vývěsní štíty, dřevěné restaurační cedule, dřevěné orientační cedule, cedule pro penzion, hotelové cedule, horské cedule, lesní cedule, lesní značení, lesní tabulky, turistické cedule, turistické značení, venkovské cedule a reliéfy, hotelové klíčenky, dřevěné klíčenky, psí cedulky, tužkovníky, stojánky na vizitky, dřevěné medaile a trofeje, ukazatele, dřevěné směrovky, dřevěné směrové cedule, dřevěné značení, dubové cedule, smrkové cedule, cedule z borovice, modřínové cedule, bukové cedule, olšové cedule, jasanové cedule, dřevěné cedulky, cedulky ze dřeva, trojrozměrné cedule, 3D cedule…

Dřevěná cedule XXL
Modřínová cedule XXL drevocedule.cz
Vývěsní štít
Vývěsní štít drevocedule.cz

 

Sendvičové panely

Výrobky z hliníkového sendviče (tzv. bond panelu) (např. Dibond, Microbond, Portaflex, ACP, Dilite, Alucobond, Hylite, Kapa, Skybond, Omnibond, Debond a dalších).
Efektní prosvícení nabízí obyčejná cuprextitová destička, kdy po odfrézování měděné vrstvy je laminátový podklad v protisvětle průsvitný.

Plovoucí písmo

Výrobky z plexiskla.
Podsvícení RGB LED pásky s možností dálkového nastavení nejrůznějších barev, intenzit světla a světelných efektů dodá vyfrézovanému nápisu či logu život.

Ideální pro dárkové, dekorační reklamní a propagační předměty pro Vaši kancelář a pro Vaše nejvzácnější klienty!

 

Plastické písmo z polystyrénu, styroduru a dalších pěnových materiálů

Plastické písmo – plastická písmena z extrudovaného či tvrzeného polystyrenu.

 

3D mapy, plastické mapy

Frézujeme 3D mapy vybrané oblasti z různých materiálů – nejvhodnější je dřevo, MDF nebo jiné jemně vláknité desky, EPS – Styrodur a jiné podobné extrudované polystyreny. Stupeň koncové úpravy podle dohody – buďto jen reliéf, nebo základní barevná úprava (na fotkách níže), nebo včetně popisků, rámu apod.