DREVOCEDULE.CZ – dřevěné cedule pro Váš penzion či chalupu: cedule ze dřeva

CAM frézování na stroji vlastní výroby

Rychlý kontakt E-mailem

Rychlá navigace:

Dřevěné cedule

Dřevěné reklamní cedule velkoplošné i malé, do interiéru i exteriéru, výroba dřevěných cedulí na míru, cedule s vlastním textem, dřevěné logo, cedule s logem, dřevěné cedule s nápisy, dřevěná cedule, cedule na svatbu, svatební cedule, uvítací cedule, vítací cedule, dárková cedule, dřevěné výřezy, propagační cedule, dřevěné vývěsní štíty, firemní štít, dřevěné restaurační cedule, dřevěné orientační cedule, cedule pro penzion, hotelové cedule, horské cedule, lesní cedule, lesní značení, lesní tabulky, turistické cedule, turistické značení, venkovské cedule a reliéfy, hotelové klíčenky, dřevěné klíčenky, psí cedulky, tužkovníky, stojánky na vizitky, dřevěné medaile a trofeje, ukazatele, dřevěné směrovky, dřevěné směrové cedule, dřevěné značení, dubové cedule, smrkové cedule, cedule z borovice, modřínové cedule, bukové cedule, olšové cedule, jasanové cedule, dřevěné cedulky, cedule ze dřeva, cedulky ze dřeva, trojrozměrné cedule, 3D cedule, dřevěné šperky, šperky ze dřeva, dárkové předměty, vánoční dárek, dárek k svátku, dárek k narozeninám, přírodní cedule, přírodní dárek, dřevěné dekorace, dřevěný dárek pro muže, dřevěný dárek pro ženu, dřevěný dárek pro chlapce, dřevěný dárek pro dívku, dárek pro tátu, dárek pro mámu, dárek pro tatínka, dárek pro maminku, dárek pro dědu, dárek pro babičku, dárek pro bratra, dárek pro chalupáře, dárek pro chataře, dárek pro horala, jedinečný dárek, unikátní dárek, neotřelý dárek, osobní dárek, originální dárek, dárky ze dřeva, dřevěný dárek, dřevěné hračky, …

Dřevěná cedule XXL
Modřínová cedule XXL drevocedule.cz
Vývěsní štít
Vývěsní štít drevocedule.cz

 

Sendvičové panely

Výrobky z hliníkového sendviče (tzv. bond panelu) (např. Dibond, Microbond, Portaflex, ACP, Dilite, Alucobond, Hylite, Kapa, Skybond, Omnibond, Debond a dalších).
Efektní prosvícení nabízí obyčejná cuprextitová destička, kdy po odfrézování měděné vrstvy je laminátový podklad v protisvětle průsvitný.

Plovoucí písmo

Výrobky z plexiskla.
Podsvícení RGB LED pásky s možností dálkového nastavení nejrůznějších barev, intenzit světla a světelných efektů dodá vyfrézovanému nápisu či logu život.

Ideální pro dárkové, dekorační reklamní a propagační předměty pro Vaši kancelář a pro Vaše nejvzácnější klienty!

 

Plastické písmo z polystyrénu, styroduru a dalších pěnových materiálů

Plastické písmo – plastická písmena z extrudovaného či tvrzeného polystyrenu.

 

3D mapy, plastické mapy

Frézujeme 3D mapy vybrané oblasti z různých materiálů – nejvhodnější je dřevo, MDF nebo jiné jemně vláknité desky, EPS – Styrodur a jiné podobné extrudované polystyreny. Stupeň koncové úpravy podle dohody – buďto jen reliéf, nebo základní barevná úprava (na fotkách níže), nebo včetně popisků, rámu apod.