Pronájem autodráhy

Týmový duch. Večírek.

Vvvvvvo tom to je.

Vo autodráze:

Vánoční večírek
Klikněte na obrázek a podívejte se, jak může vypadat zábava i na vašem večírku (video 59 sekund)

PF 2023

PF 2023
Video PF 2023 (42 sekund)

Rychlá navigace:

 

 

Pronájem a výroba velkoplošných autodráh

Naše autodráhy nabízíme k nejrůznějším zábavním akcím jako jsou firemní večírky, narozeninové večírky, dětské dny, firemní a jiné eventy, indoor games, outdoor games (se stanovým zastřešením)… „you name it“!
Naši poslední čtyřdráhu jsme vyfrézovali na velkoplošné CNC frézce a dokončili v roce 2018.
Dráha se skládá ze tří modulárních dílů MDF desky, kdy celková zastavěná plocha je již úctyhodných cca 2×6 metrů. Jízda na této autodráze nabízí na rozdíl od plastových magnetických autodráh realistický požitek z jízdy, včetně driftování v zatáčkách!
Dráhu jsme opatřili novým spojovacím systémem, který zpřesňuje, zrychluje a zpevňuje celé sestavení dráhy.
Samozřejmostí je počítačová časomíra a uspořádání závodu na dané párty, včetně vřele doporučeného obrandování vašimi logy a firemní grafikou!
Podívejte se do galerie a pokud byste tuto neotřelou zábavu chtěli na svém firemním večírku nebo jiném „eventu“ i Vy, neváhejte nás kontaktovat!!!
Samozřejmě poskytujeme pronájem jak přímým klientům, tak eventovým či reklamním agenturám.

CENA PRONÁJMU AUTODRÁHY:

Standardní cena pronájmu pro destinaci Praha je 12000,- Kč. Podrobné podmínky na vyžádání.
Obvyklé položky pronájmu:
Montáž a demontáž autodráhy plus standardně 5 hodin závodního provozu vč. obsluhy a zapůjčení standardních autíček různých značek
Volitelně delší doba provozu dle požadavku
Volitelně: brandování mantinelů a dekorací grafikou klienta
Volitelně: specifická značka autíček (vhodné pro akce autosalónů, automobilek apod.): náklady na zakoupení hradí klient, doporučíme vhodného výrobce. Samozřejmě tato autíčka zůstanou ve vlastnictví klienta.
Doprava je zahrnutá do 100 km od Jičína (vč. Prahy), delší vzdálenosti dle dohody
Placené parkování: dle skutečných nákladů
Nejsme plátci DPH.

Autodráha na zakázku

Zkušenosti ze staveb našich autodráh využíváme při stavbách autodráh na zakázku. Pro zákazníky vyrábíme jak domácí závodní autodráhy, tak autodráhy pro komerční účely, tedy pro eventové akce nebo provoz v obchodních centrech. Naší oblíbenou technologií jsou autodráhy frézované do deskových materiálů. Výhodou tohoto výrobního postupu je vedle zcela hladké jízdy autíček i naprostá volnost při designu autodráhy, a to včetně variabilního odstupu drážek v rámci téže dráhy či lichého počtu drážek (chcete právě tři drážky pro vaše tři děti?), což je u plastových autodráh vyloučené. 

Ale ani plastovou autodráhu při zakázkové výrobě nezatracujeme – pokud chce zákazník přeci jen zachovat možnost pozdější změny tvaru okruhu, máme za sebou dost zkušeností (viz šestidráha a osmidráha nebo česká autodráha) ze staveb z dílů všech světově nejrozšířenějších výrobců plastových autodráh: Faro 90, SCX, Ninco a Carrera. Budete-li chtít z libovolného důvodu stavět z dílů Scalextric, postup stavby bude zcela totožný.

Každou z námi postavených autodráh samozřejmě vybavíme systémem počítačové časomíry se zobrazováním průběhu a výsledků závodů na monitoru (pokud si ovšem nechcete při počítání kol cvičit hrubou motoriku svých prstů na rukách a nohách!).

Pokud nemáte vlastní představu o tvaru autodráhy, ve speciálním autodráhovém návrhářském programu vám sestavíme varianty tvarů okruhu, z nichž si vyberete ten nejlákavější.

Naše první frézovaná velkoplošná autodráha

První frézovanou čtyřdráhu jsme vyrobili z MDF desek o tloušťce 18 mm. Drážky jsme frézovali ruční horní frézkou. Oproti skládání plastové dráhy tato konstrukce přinesla jednodušší převážení a hlavně téměř okamžitou instalaci při firemních akcích. Dráha se skládala z pouhých dvou desek, které se daly položit na libovolné stoly, takže v drtivé většině případů nebylo nutné k zákazníkovi vozit vlastní stůl.
S touto dráhou začala také éra občasných závodů v Hospůdce na Jívě v Podůlší. Po několika úspěšných letech závodění a akcí přišel čas na změnu, a tak i tato autodráha změnila majitele a my jsme postavili dráhu novou, třídílnou (viz https://kravime.cz/autodraha/pronajem-autodrahy/).

Plastová šestidráha a osmidráha SCX

V roce 2010 se nám podařilo za velmi příznivou cenu zakoupit obří hromadu zcela nepoužitých a ještě zabalených plastových dílů autodráhy SCX. Ohromující variabilita a množství dílů umožnila stavbu v podstatě libovolné autodráhy – až do šíře osmi drah!
Uspořádání drah bylo limitováno jen podkladovým stolem, pokud jsme použili vlastní, tak to byly opět optimální 2×4 metry. Tuto dráhu již bylo možné převážet i na delší vzdálenosti a vešla se po rozebrání i se stolem do kombíka.
Montáž na místě firemních akcí však byla stále časově velmi náročná. Bylo nutné smontovat nosný stůl a poté dráhu, což ani při přesných plánech a ponechání větších celků pro převoz nebylo jednoduché – pokud jsme chtěli nabídnout zajímavou a neotřelou trať.
Nakonec jsme i tuto autodráhu prodali a přikročili konečně k elegantnímu řešení – vyfrézování dřevěné autodráhy.

Stavba první velkoplošné autodráhy Faro 90

Původně vlastním dětem jsme v roce 2009 postavili naši první velkou čtyřdráhu. Stavěli jsme ze sentimentálních důvodů z dílů Ites a Faro 90 – kvůli možnosti stavby čtyřdráhy (tu rozumně z dílů 75 postavit nelze).
Časomíru i startování již řídil počítač a tak se na ní začaly pořádat školní, sousedské, hospodské i firemní závody.
Velikost panelu byla 2×4 metry, délka dráhy 16,5 metru. Vybavili jsme ji také ručně vyřezávanými krajnicemi (ježiši, tý práce…) a dekoracemi. Panel byl však nerozebiratelný – veliký a těžký, převoz na firemní akce tedy vyžadoval relativně složitou a hlavně namáhavou logistiku.
Po roce jsme autodráhu prodali do nejmenovaného penzionu a začali jsme stavět novou plastovou dráhu SCX, tentokrát na rozebiratelném stole.

Celá historie našich autodráh

Chcete-li se podívat na celou historii a podrobnosti o našich autodráhách a jejich akcích, navštivte naši stránku pro autodráhy: http://www.autodraha.estranky.cz

Máte-li čas na delší (6 min) video, je zde: https://www.youtube.com/watch?v=a2PqooCR2Oo&feature=youtu.be .

English version – supershort

We manufacture custom-made slot car tracks. These include home tracks for your children or commercial tracks – for teambuilding events or company parties or for department store presentations and racing. Our favourite technology is routing MDF or other boards. This brings you the advantage of absolutely smooth drive of your cars but also total freedom to design your circuit, including variable or irregular distances of lanes withing the same slot car track panel (what a fun!) or odd number of tracks (need exactly three lanes for your three kids?), which is impossible with plastic slot-car tracks.

The most common setup is four-lane slot car track, but we will make a single-lane track, two-lane, three-lane, up to eight-lane track as per your wish. If you want to make it yourself, ask us for help to make a do-it-yourself home-made slot car track (DIY slot-car track).

Contact us on these numbers: contact

Videa

Biorežim autodráhy
Biorežim autodráhy (0:35 min)

Vánoční večírek
Vánoční večírek (59 sekund)

Pronájem autodráhy
Pronájem autodráhy na firemní večírky (1 minuta)

Startovací rampa
Startovací rampa (1:35 min)

Historie autodráhy
Historie autodráhy (6 min)

Vánoční večírek
Vánoční večírek (1:56 min)

Dragster autodráha
Dragster autodráha (56 sek)